Valašský relax

0 Comments

Pokud toužíte po odpočinku a dokonalé relaxaci těla a mysli, zavítejte do valašského městečka Rožnov pod Radhoštěm. Na výběr zde máte z široké nabídky masáží, zábalů, koupelí, aromaterapií a mnoho dalšího… Nebo si můžete zakoupit přímo balíček šitý Vám na míru, vícedenní i jednodenní, s ubytováním či bez, možností je opravdu spousta.
mušle v písku
V Rožnově pod Radhoštěm můžete najít lázně hned dvojí, pivní lázně a lázně mořské. Jak už název napovídá, v prvních zmiňovaných můžete skloubit relaxaci a odpočinek s obohacením svých „pivních chuťových pohárků“. Rožnovské pivní lázně se nachází ve skutečném pivovaru, kde pivo můžete nejen pít, ale také se v něm koupat, nechat si udělat pleťovou masku z kvasnic apod. Pro „odvážlivce“ se zde nabízí i možnost ochutnat konopné koláčky či konopnou kávu. Konopný balíček s procedurami je jednou z mnoha nabídek, které Rožnovské pivní lázně svých zákazníkům nabízí. Tyto lázně se staly za dobu své existence tak vyhlášené, že rezervovat si zde pobyt či procedury je nutné několik týdnů i měsíců dopředu a vzhledem k této oblíbenosti se zde již ubytovala a vyzkoušela procedury nejedna známá celebrita.
dekorace na wellness
Současně s pivními lázněmi, nebo také samostatně, můžete vyzkoušet rovněž zmiňované Mořské lázně, které na Vás již při čtení samotných názvů procedur dýchají svou exotikou. V mořských lázních si můžete přijít na své při sluneční terapii, terapii mořských vzduchem, při nanesení obličejové masky z afrického bahna, relaxaci mezi delfíny a spoustě dalších možností. Při veškerých procedurách je samozřejmostí bezplatné zapůjčení ručníku, prostěradla či přezůvek. I zde, v Mořských lázních, můžete nechat dopřát svým chuťovým pohárkům v podobě zmrzliny, koktejlů či středomořské stravy. Bez škodlivého UV záření se zde máte možnost i opálit a stejně jako v případě pivních lázních si můžete vybrat ze spousty různorodých balíčků.