České a slovenské značky oblečení, které si zamilujete vy i vaše děti

0 Comments

Nakupovat dětské oblečení jen v Pepco, Kik nebo H&M se může po čase omrzet. Je to sice levné, ale příliš dlouho to nevydrží. Během chvíle máte všude na tričkách, mikinách i bundách díry, látka je sepraná nebo vytahaná. A rozhodně to není vina toho, že děti rostou. Chcete-li je potěšit a pořídit jim stylové, kvalitní a udržitelné kousky, máme pro vás pár tipů na české a slovenské značky, které odvádějí skvělou práci a rozhodně si zaslouží vaši pozornost. Potřebujete-li ale soupravu oblečení pro miminka do porodnice, u následujících si nejspíš nevyberete.

Oblečení pro děti

Juuj

Tato malá rodinná firma ze Slovensku funguje již 6 let. Specializují se spíš na sportovní kousky, které mají jednoduchý střih a můžete je velmi snadno zkombinovat s dalším oblečením. Vybírat u nich můžete trika, tílka, šaty, šátky, čepičky, nákrčníky i tepláky. Letní kolekce je laděná do tmavě modré, žluté a bílé. Najdete tam jednobarevné, proužkované i puntíkaté modely.

Holčička dívčí oblečení

Julie store

Tereza Houšková, majitelka této značky je matkou čtyř dcer (Julie, Lilien, Elizabeth a Dína). Zakládá si na kvalitních, nezávadných látkách, které české švadlenky přetvářejí do nádherných modelů. Z materiálů volí zejména len a bavlnu a najdete u ní overaly, šaty, trička i kalhoty. Značka je určena spíš pro holčičky, ale některé z neutrálních kousků mohou zaručeně nosit i chlapci. Nejedná se o levnou záležitost, ale za kvalitu se platí. A najdete u ní také krásné povlečení.

Shark in the Park

Tento žralok skrývá netradiční českou módu pro děti od jednoho roku do deseti let, za kterou stojí maminka Bára. Najdete u nich velmi ležérní, hravé a pohodlné modely z příjemných materiálů se zábavnými potisky. Věřte, že si je vaše ratolesti zamilují na první pohled. Kolekce pro letošní léto má název Delicious, aneb prázdniny plné zdravého mlsání. Kromě věcí pro děti u nich ale najdete také modely pro dospělé.