Stahování videí z YouTube nikdy nebylo snazší

0 Comments


Internet je místem pro naši práci, studium, nákupy, setkávání s přáteli, ale v neposlední řadě také centrem zábavy. Hrajeme hry, čteme knihy, články, posloucháme hudbu a sledujeme videa. A děláme to téměř všichni. Ať už je to ze zdravotního hlediska vhodné či https://www.i60.cz/clanek/detail/17028/vice-generaci-pohromade-vyhra-nebo-pohroma nikoliv, na videa se dívají malé děti, kterým rodiče potřebují vymyslet zábavu, sledují je dospívající i dospělí a videa se stávají oblíbená dokonce i mezi nejstarší generací. Poskytují nám uvolnění, smích, nové informace a třeba i kvalitní filmovou tvorbu, záleží jen na tom, co si vyberete.

Videa jako zdroj zábavy

Pokud nechcete vkládat peníze do předplatného různých filmových stránek, je pro Vás tou nejlepší volbou bezplatných online videí a filmů pravděpodobně YouTube. Ovšem i to má své nevýhody. Kolikrát se Vám už stalo, že jste se chtěli po čase vrátit k obsahu, který jste si nestihli pustit, nedodívali se na něj do konce nebo si jej chtěli prostě zopakovat a video již nebylo dostupné? Taková situace umí pěkně zkazit náladu, ale jen těžko se jí v rychle se měnícím online světě dá předcházet. Ovšem jedna možnost tu je. Pokud je pro Vás video opravdu cenné, je nejjistější cestou si je prostě stáhnout. To ale není vždy tak jednoduché, jak se může zdát. Platformy nabízející online videa chtějí co nejvyšší počet sledujících, pokud si ale videa budete stahovat, online sledování zkrátíte, no a tomu tvůrci chtějí předejít, proto Vám stahování rozhodně neusnadní.

Stáhněte si video do počítače

I zde si ale lidé umí poradit, a tak vznikla již řada stránek umožňujících download videa z YouTube. Příkladem může být stránka Stahujvidea, která Vám umožní přenesení videa či filmu do Vašeho počítače během pár minut a na minimum kliknutí a zdarma. Zkopírujete odkaz na video, vložíte, vyberete přijatelnou kvalitu a je hotovo. O vše ostatní už se postará downloader. Takže ať už sledujete filmy, hudební klipy či roztomilá zvířecí videa, máte stolní PC, notebook, tablet nebo telefon, můžete mít svůj obsah odteď již vždy při sobě.