Rozvoz léků

0 Comments

Co si myslíte o práci zásobování lékáren Tlcargo? Já si myslím, že je to velmi dobrá práce, protože takhle pracoval můj otec. Můj otec rozvážel léky. Zásoboval lékárny právě léčivy a dalším lékárenským materiálem. Do lékárenského materiálu se počítají například náplasti anebo obvaz. Taky další prášky, které jsou a nejsou na recept. A nicméně zásobování lékáren je také velmi záslužná a velmi důležitá práce. Vezměte si například, kdyby nikdo ne rozvážela léky. Kdo by potom léky rozvážel, distribuoval? Já si myslím, že kdyby tato práce nebyla, tak je velký problém s léky. Protože nevím, jak mi s léky dostávali k pacientům. Podle mého názoru je rozvoz léků velmi důležité, a to v několika ohledech. Protože distribuce lékáren musí taky záviset na tom, kolik je léku. Taky hlavně se nesmí zapomenout na doklady. Protože rozvoz léků je velmi náročný a také velmi důležitý.

V lékárně je toho mnoho.

Takže jakékoliv léky máte naskladněné, tak musíte mít od nich doklad. Jakákoliv krabička, aby přesahovala a nebo chyběla, to by byl velký problém, protože léky se dají přeci jednoduše zneužít. A tak si myslím, že tuto práci dostane pouze jenom nějaký poctivý a zkušený pracovník. Já si myslím, že tohle je taky velmi složité, tuto práci dostat.

Užíváte nějaké léky?

Můj otec se tam dostal až po třech kolech výběrového řízení. A sám otec řekl, že to bylo opravdu náročné. Takže zásobování lékáren je opravdu jenom pro ty vyvolené. Nebo vy si myslíte, že práce zásobování lékáren je jednoduchá práce? To si tedy když tak myslíte opravdu špatně. Toto je velmi zajímavá a docela taky složitá práce. Musíte znát alespoň základy léků, které rozvážíte. Přeci nechcete vozit něco, o čem ani nevíte, co to je. Nebo ano? Moje teta taky zásobovala lékárny léčivy a musím říct, že jí se ta práce moc líbila. A víte proč? Protože moje teta si pří té práci našla svého manžela. On pracoval ve skladu lékárny, takže si skvěle rozumí.