Půjčte si tam, kde se to vyplatí

0 Comments

Registry dlužníků jsou často doslova strašákem podnikatelů, kteří v budoucnu doufají ve finanční pomoc od klasické banky. Stačí totiž docela málo a díky záznamu v některém z nich (BRKI, NRKI, SOLUS) zůstanou dveře bankovního domu na delší dobu zcela zavřené. Naštěstí nemusí být žádný podnikatel odkázaný pouze na tento zdroj. Pokud najde vhodného poskytovatele nebankovních hypoték https://nebankovni-hypoteka-cz.cz/hypoteka-bez-registru/, pak může svůj problém vyřešit během krátké chvíle. Většinou se totiž právě tito nebankovní poskytovatelé specializují na klienty, kteří mají ten nepříjemný záznam. Nebo mohou mít i příliš nízké daňové přiznání. Což je u banky také většinou nepřekročitelný problém. Pravidla, která mají nastavená nebankovní společnosti, jsou poněkud jiná.

peníze

  • Tady se totiž jedná o hypotéku se zástavou nemovitosti, a to nemá s registry a ani daňovým přiznáním nic společného.
  • Stačí ofotit vybranou nemovitost a s on-line dotazníkem vše odeslat internetovou cestou.
  • Vaše žádost bude okamžitě projednána a zcela jistě kladně vyřízena.

Pomocí těchto financí si pak v klidu můžete vyplatit exekuce, dluhy VZP, OSSZ nebo Finančního úřadu. Nebo vložit získané finanční prostředky do svého podnikání.

Zárukou je jen vaše nemovitost

Z nemovitosti, kterou vložíte jako zástavu, můžete získat až sedmdesát procent z její odhadní ceny. Splatnost se může prodloužit až na dobu třiceti let. Což je tak trochu podobné jako v bance.

příjmy

  • V čem je ale zásadní rozdíl?
    • Pokud v průběhu doby splácení budete moci celý závazek uhradit, pak se nemusíte obávat, že po vás bude někdo chtít penále.

ŽÁDNÉ POPLATKY ZA PŘEDČASNÉ SPLACENÍ HYPOTÉKY V TOMTO PŘÍPADĚ NEJSOU. Rozdíl oproti klastickým půjčkám v bankách je i v tom, že nemusíte přizvat další osobu jako ručitele. Za svůj závazek ručíte právě jen svou nemovitostí.