Hra, která vás dokáže oslovit

0 Comments

Pokud toužíte po kvalitní hře, která se odehrává v realitě a nikoliv za obrazovkou, můžete zkusit únikovou hru. Svůj intelekt si nenechávejte doma.

Hra, která vás dokáže oslovit

Když se dnes řekne „hra“ valná většina jedinců mladších třiceti let si samozřejmě okamžitě vybaví nějakou počítačovou hru. Je to dáno tím, že mladší generace prostě jiné druhy her neznají. Většinou totiž sedí před svítícími obrazovkami a paří jeden počítačový titul za druhým. Nic proti tomu, také je to kolikrát vynikající zábava. Nicméně pořád sedět na zadnici a hrát na počítači, případně na konzoli, není vůbec zdravé. Alespoň jednou za čas to chce vyjít ven a zkusit něco jiného, možná i o něco zábavnějšího.

Dejte dohromady skládačku

Je rozhodně lepší se sem tam provětrat. A u escape game Pardubice provětráte nejen tělo, ale zároveň i své myšlenkové pochody a šedou kůru mozkovou. Nejedná se totiž o žádnou akční záležitost, ale spíše o intelektuální hru, při které musíte namáhat svou mysl na maximální obrátky. Jen tak totiž můžete uspět.

Dobrodružství v několika místnostech

V případě, že očekáváte rozsáhlou záležitost, při které budete procházet četné lokace, budete asi trochu zklamáni. Nejde o nic rozmáchlého, spíše opak je pravdou. V únikové hře tohoto typu jste totiž zavřeni nejčastěji do jedné či dvou místností a na základě indicií, které jsou po místnostech různě rozesety, plníte jeden úkol za druhým, až vyřešíte konečnou hádanku a odkryje se vám celý příběh. Celá tahle sranda trvá většinou třicet minut až hodinu. Málokdy déle. Rozhodně to není málo. Hraje díky tomu nahuštěná až běda a je tak mnohem intenzivnější.

Zahrajte si

Pro všechny věkové kategorie

Jak již bylo naznačeno o několik řádků výše, nejedná se o žádnou akční hru, ale intelektuální věc, u které je potřeba hlavně myslet. I díky tomu, že hra není náročná na fyzickou sílu, se do ní mohou zapojit prakticky všechny generace, tedy až na ty úplně nejmladší. Děti pod patnáct let jsou obvykle pouze do počtu. Budete-li si chtít zahrát, můžete tak vzít s sebou jak své vrstevníky, tak i rodinné příslušníky či kamarády, kteří jsou narozeni třeba i mnohem dříve než vy.