Čistá pleť během chvíle pomocí sonického kartáčku

0 Comments

Že jste o něm nikdy neslyšely? Je na čase to napravit! Seznamte se s pomocníkem, který v mžiku nahradí pleťové masky a peelingy, na které nemáte čas nebo Vás již jednoduše nebaví je používat. Sonický kartáček na pleť je velmi šikovný přístroj, který pleť dokonale vyčistí, napne a prokrví. Pokud chcete v krátkém čase a minimálním množstvím použitých produktů získat pleť jako po návštěvě kosmetičky, neváhejte a sáhněte po této vychytávce. V současném předvánočním období je to také ideální dárek pod stromeček, ať už pro Vás či pro jinou dámu ve vašem okolí, které také touží po krásné pleti.

kartáček na čištění

Tyto kartáčky na pleť fungují na podobném principu jako sonické kartáčky na zuby. To znamená, že pomocí velkého množství pohybů, které vykonají v rámci několika vteřin, zbaví pleť odumřelých buněk, hluboce usazených nečistot a zbytku make-upu. Pleť je tak do pár minut skvěle prokrvené, promasírovaná, vyčištěná a lépe připravená na vstřebání kosmetických produktů. Nejčastějším materiálem těchto pomocníků je silikon, který je k pleti velmi šetrný a zároveň je velmi snadný na údržbu, díky čemuž se vyhneme hromadění bakterií a nečistot v kartáčku. Díky tvaru, které sonické kartáčky mají, zajistíme obličeji nejen čistící proces, ale zároveň i příjemnou masáž. Což po dlouhém dni v práce opravdu není na škodu.
obličej ženy

Na většině kartáčku lze navolit intenzitu čištění a tím pádem jsou vhodné i pro ženy s citlivou či aknózní pletí, kterým hrubé manuální čištění v jiných případech velmi škodí. Výrobci nedoporučují čistit pleť pouze za pomocí vody a kartáčku, nýbrž je nutné použít alespoň malé množství čistícího produktu (gel, krém, pěna a jiné – vhodné pro Váš typ pleti). Obličej tedy vyčistíme pomocí vhodného produktu a sonického kartáčku a následně opláchneme. Poté je naše pleť připravena na aplikaci pleťového krému či séra.