Americká hypotéka nebankovní

0 Comments

Rozdíl mezi bankovními a nebankovními společnostmi jistě znáte. Trochu si tyto pojmy můžeme vysvětlit. Základem je, že pro půjčku si můžete jít buďto do klasické banky, nebo můžete zvolit nebankovní společnost. Obojí má své výhody i nevýhody ale produkty jsou podobné a podmínky často totožné. Liší se pouze v drobnostech. Poskytování půjček a úvěrů je ale nastaveno hodně podobným způsobem, akorát u nebankovních společností mnohdy nepotřebujete tolik „papírů“, ale do banky se zase na druhou stranu rádi lidi prochází.v pozadí dřevo, například podlaha

  • Nastavené podmínky
  • Jedná se o to, že banky mohou odmítnout žadatele. Tedy své vlastní klienty nebo budoucí klienty, a to například z toho důvodu, že mají záznam v registru. Když si chcete sjednat vysoký úvěr a třeba ručit nemovitostí, potřebujete k tomu také čistý takzvaný registr dlužníků. Pokud zde máte negativní zápis čili jste někdy v minulosti zapomněli zaplatit nějakou fakturu, inkaso, splatit měsíční splátku, neuhradili jste platbu za telefon nebo máte jiné výraznější problémy s placením nebo dokonce exekucemi, tak můžete být v klasické bance odmítnuti. Zde totiž mají jinak nastavená právě tato pravidla.

V těchto případech pomůže nebankovní společnost

V těchto případech, kdy Vás odmítne banka, může úvěr poskytnout ještě nebankovní společnost. Takže nevěště hlavu, je zde ještě šance, že úvěr získáte. A možná i za stejně výhodných podmínek, nebo podobných podmínek, jako by tomu bylo v běžné bance.obrázek rodiny, nakreslené čtyři černé figurky
Klasicky rozdělujeme dva typy úvěrů s ručením nemovitosti. Jedná se tedy o hypotéky. Americká hypotéka bez dokládání příjmů může pomoci s financováním jak podnikatelům, tak také běžným spotřebitelům.

  1. Spotřebitelský úvěr – pro běžné občany.
  2. Podnikatelský úvěr – pro podnikatele a firmy.

Dva typy:

  1. Buďto je možné využít takzvaný VIP produkt. V tomto případě musíte mít čitý registr dlužníků. Tolerujeme maximálně nějaký drobný záznam z minulosti. Úroková sazba od 4 % p.a.
  2. Nebo můžete zvolit klasický úvěr, kde se nezkoumají registry, takže můžete mít klidně i záznam, a přesto můžete úvěr získat. Úroková sazba od 7% p.a.