Změna začíná rozhodnutím

0 Comments

Je pravdou, že těžko zabráníte tomu, aby potraviny vám změnily odstín zubní skloviny. Můžete je sice přestat konzumovat, ale i tak se časem objeví jiný problém a lesk krásných zubů bude potlačován do pozadí. Na druhou stranu nikdy není nic ztraceno a tak se můžete pokusit o opětovný zářivý úsměv, tentokrát za odborné pomoci. I když existuje mnoho různých receptur, jak se pustit do bělení zubů se zázračnými přípravky, bude přece jenom lepší navštívit odborníka a poradit se o nejlepší možné péči.

zubní ordinace

Profi bělení zubů doma

Ne každý je schopen dojíždět velkou vzdálenost ke svému ošetřujícímu specialistovi. Nicméně i profi bělení, které chcete provádět doma, začíná vždy v ordinaci. V první řadě je třeba navštívit dentální hygienu a to bude první krok úspěšného začátku. Odstraní se tak zubní kámen a samozřejmě další překážky, které by bránily úspěšnému vybělení. Pokud skutečně chcete bělit zuby doma, tak je třeba si nechat vyhotovit přesné otisky silikonových nosičů, ve kterých bude bělící gel. Jednou denně se budete muset půl hodinky obětovat a tento nosič zkrátka si nasadit. Je to nevýhoda, protože to bude trvat delší dobu, klidně i měsíc. Ale samozřejmě má to i své výhody, že nosiče již vám zůstanou a tak si můžete bělení kdykoliv zopakovat.

bělení zubů

Rychlejší a odborná péče

Bělení zubů Liberec může proběhnout přímo v ordinaci, kdy rozhodně nebudete čekat na výsledek měsíc, ale v podstatě lze během jednoho sezení získat zcela přirozený odstín skloviny a to díky UV lampě. Samozřejmě i zde by měla předcházet profesionální zubní hygiena. Musíte počítat s tím, že zde strávíte delší čas, ale zase s viditelným a vytouženým výsledkem. Princip spočívá v tom, že odborník nanese na dásně ochranný gel, poté aplikuje na zuby bělící gel, který se aktivuje speciální UV lampou. Pro zvýšení účinku bělící látky se používá v Liberci speciální bělící lampa se studeným světlem. Výsledek je okamžitě viditelný.