ZAHRADA NEMUSÍ SLOUŽIT JEN JAKO OKRASA, VYUŽIJME JI I K ZÁBAVĚ

0 Comments

ZAHRADA

…je místem odpočinku u vašeho domu. Je to místo, kterému denně věnujete spoustu času a energie a ona se vám za to odměňuje svojí rozkvetlou krásou, místečky k odpočinku nebo aktivní relaxaci a sladkými plody, které vás vždy potěší. V parných letních dnech můžete vaši zahradu využít pro skvělou zábavu s kamarády a známými.
zahradní slavnost

GRILOVÁNÍ

…naloženého voňavého masíčka a různých druhů zeleniny nebo všemi oblíbený kotlíkový gulášek, budou hitem vašeho letního večera. K tomu šťavnatý zeleninový salát, mísa s čerstvým ovocem a pro mlsouny nějaká ta sladkost a zábava může vypuknout.  Na přípravách se domluvte s partou kamarádů, ať celá starost neleží na vašich bedrech. Jistě vám při skleničce dobrého vína či mojita rádi pomohou. K přípravě drinků a pokrmů využijte také bylinky a plody, co vám v daném období vaše zahrádka nabízí.
grilování masa

VÝZDOBA

…je také nedílnou součástí vaší „garden party“ a proto můžeme využít různé ozdoby, jako jsou balónky, girlandy, květiny (samozřejmě mohou pocházet také přímo z vaší zahrady) a prostírání v pestrých či naopak pečlivě sladěných tónech, přesně tak, aby vám všem bylo na této akci příjemně. Také světýlka nebo lampióny u vás na zahradě navodí tu správnou atmosféru. Také styl celé akce můžete mít v jednotném stylu (námořníci, žlutá párty, 80. léta atd.) a celou výzdobu pak ladit do tohoto rázu.

NÁDOBÍ

…příbory a ostatní příslušenství si zvolte podle svého uvážení. Pokud vám nedělá problém vše naskládat do myčky a v průběhu akce sem tam něco opláchnout, aby byl stále dostatek skleniček a talířků, použijte klidně servis, na který jste zvyklí z domu a nezapomeňte, že občas (a hlavně, pokud jsou na párty i děti) se něco rozbije.
Samozřejmě máte možnost zvolit plastové (případně papírové) nádobí a příbory, což večírku na luxusu sice nepřidá, ale o to tady zřejmě nejde. Budete to mít téměř bez práce, vše se vyhodí a nepořádek se lehce zlikviduje. A o nějakém rozbíjení nemůže být ani řeč.

 HUDBA A ZÁBAVA

…by rovněž na vašem letním večeru neměla chybět. Pokud rádi tančíte, hrajete společenské hry a soutěže, zpíváte karaoke nebo dáváte třeba přednost kytaře, fantazii se v tomto případě meze nekladou. Stejně, jak mnozí znají z vlastní zkušenosti, nakonec všichni skončí v bazénu. J

NOČNÍ KLID

…raději dodržujte, ať se nedostanete do problémů se sousedy. Alkohol nezapomeňte doplňovat dostatečným množstvím vody či jinými nealko tekutinami – nejlépe v horkém létě dobře chlazenými.
Ať už bude váš večírek vypadat jakkoli, bude barevný a divoký nebo klidný, spíše v povídavém duchu, přejeme vám, ať se vydaří.