Ano, většinou využíváme klasické technologie v oblasti osvětlení. Dnes již není ničím výjimečným používání LED světel, není ani ničím výjimečným vybrat si opravdu komfortní záležitosti nejen do kanceláře, ale i pro osobní interiér. Otázkou však zůstává, zda nám to takto dostačuje, zda nechceme víc, nechceme být nadčasoví a tak trochu o krok před ostatními. Slyšeli jste někdy o technologii philips hue?
smarthome zdroje
Inteligentní světlo, které můžete ovládat na dálku telefonem je zrovna jedna z průlomových záležitostí. Přidávat a ubírat intenzitu osvícení interiéru, aniž byste se museli zvednout ze svého oblíbeného křesla. A to se netýká pouze stropních světel. Na dálku lze ovládat, jak stolní lampy, tak klidně zabudovaná bodová světla. Udělejte ze své stávající domácnosti domácnost chytrou, dopřejte si komfort, který dnešní doba nabízí. A samozřejmě nezapomeňte ani na své pracovišti, kancelář. I tam bude na místě korigovat intenzitu světla přes telefon.

Představa, že nové a moderní věci musí zákazník zaplatit, nejsou tak zcela namístě. Seznamte se na našich stránkách s nabídkou zdrojů, které můžete využívat. Sami přijdete na fakt, že ceny ani v tomto vysoce moderním pojetí osvětlení nemusí být závratné.
chytrá domácnost
Samozřejmě, že řada z Vás již různé chytré aplikace do mobilních telefonů užívá a využívá k různým účelům. Tak proč zrovna ne k rozsvícení, či zhasnutí, ke snížení intenzity stávajícího světla, nebo k rozsvícení lampy na nočním stolku. Zjednodušte si po všech stránkách život, dejte zelenou pokroku a nezůstávejte pozadu. A ten, kdo zatím o této novince ani neslyšel? Jděte na naše stránky a seznamte se s produkty, které byste mohli mít a využívat. Samozřejmě, pokud si nejste jisti výběrem ani instalací, zkontaktujte naše odborníky. Rádi poradí, co by se Vám hodilo, nebo co byste zrovna Vy mohli využívat.