Dovolená s poznáním

0 Comments

Hledáte po dlouhé zimě pěkné místo, kam byste vyrazili za krásnou krajinou a odpočinkem? Chcete se na začátku jara oddat rozkvetlé krajině a jedinečnému prostředím. Neváhejte a vydejte se do kouzelné krajiny jižní Moravy. Spousta táhlých vinic a historických památek. Kouzelné vinné sklípky se spoustou ochotných vinařů, kteří vám rádi nabídnou ochutnávku svých vzorků. Jižní Morava je krásným místem, které stojí za vidění. Budete okouzleni.

jižní morava

Nabízíme vám ubytování v malebném městečku Mikulov známí pro svou historii. K vidění je toho hodně stačí si jen vybrat. K nejvíce navštěvovaným památkám patří jedinečné náměstí s pozůstatky renesančních domů. Ty se dochovaly až do dnešní doby s minimem změn. Na náměstí se nachází kašna, která dříve sloužila jako zdroj vody pro obyvatele vnitřního města. Dále zdobí náměstí Sousoší Nejsvětější Trojice. Toto sousoší je také nazývané, jako morový sloup.

náměstí

Určitě byste měli vidět zámek Mikulov, který v dnešní době slouží pro společenské akce a je zde umístěné Regionální muzeum se zajímavými expozicemi. Dominantou Mikulova je Svatý Kopeček a křížová cesta. Patří mezi přírodní rezervaci díky vzácným dřevinám a rostlinám. Žijí zde vzácné druhy živočichů. Ze Svatého Kopečku je krásný výhled na celé město Mikulov. Za slunečného počasí dosáhnete krásného výhledu.

Nabízíme vám v Mikulově ubytování, které disponuje krásným moderním ubytováním. Součástí hotelu je pivovarská restaurace s letní terasou, vinotéka a vinný sklípek. Zdroj vína budete mít stále nablízku a pro milovníky piva tu máme vlastní pivovar, kde můžete ochutnat naši specialitu. Ubytování je možné ve třech typech pokojů. Deluxe, Standard a Rodinné pokoje. Pro ty co budou chtít z relaxovat, máme wellness centrum, kde najde každý svůj druh odpočinku. Skvělé pro uvolnění svalstva a načerpání nové energie.