Chceme si najít lásku

0 Comments

Když jeden pozná druhého a chce s ním být až do konce života. Když by pro toho druhého dýchal, jen aby byl spokojený a šťastný. Když myslí především na toho druhého než na sebe. To je láska. Láska, po které touží 99 % lidí. Najít spřízněnou duši ke které se můžeme schovat, když nám není dobře a je nám smutno. Někdo, s kým můžeme sdílet radost. Někdo, komu můžeme dělat radost a chceme pro něj to nejlepší. S kým můžeme zestárnout. Člověk, který pro nás znamená celý svět. Láska je krásná, ale může být i velice bolestivá.

krásný pár

Jste-li člověk, který prahne po lásce a nemůže stále nikoho najít. Vyčkejte. Nebojte se. Ten pravý nebo pravá na Vás čeká stejně tak, jako vy čekáte na něj/ni. Věřte na osud, který Vás dokáže zavést na správnou cestu a poznat člověka, kterého si zasloužíte a který tu pro Vás bude, tak jak budete potřebovat a chtít. Je třeba tomu dát někdy dostatek úsilí a nebránit se lásce. Nesmíme si pěstovat nezdravé vztahy, které nám naší spřízněnou duši odloudí. Nesmíme trestat sami sebe za to, že jsme nenašli jako první tu naší věčnou lásku, ale jsme v bolestivém vztahu plných útrap a smutku. Musíme být otevření a následovat naše srdce!

zamilovaný pár

Láska nám dokáže položit více než jednu nástrahu před naším životem, důležité je, abychom jí dokázali překročit společně anebo si poté našli cestu zpátky k sobě. Může jít o malou hloupost či velkou výzvu. To, co nám vztah utužuje nejvíce jsou prožité chvíle. Ty nejhorší chvíle nám ukážou, zda je ta láska skutečná a reálná anebo jde pouze o vztah, který k nám nepatří a nepatříme k němu. Zní to sice sobecky, ale nikdy nesmíte přestat myslet i na sebe. Mnoho mužů a žen dokážou upustit od všeho co milovali a dát jednomu člověku naprosto všechno a nic víc už nemít. To je veliká chyba. Můžete jednomu člověku dát klidně všechno, ale nikdy nesmíte zapomenout na to kdo jste Vy a po čem Vaše srdce vždycky toužilo a touží. Život máme jen jeden, a proto si splňte všechna očekávání od něj a snažte se co to jde, ať si ten život užijete tak, jak si představujete a chcete především Vy sami!